18. 08. 2019

Je nedeľa a ja sedím za mojim MacBookom, pijem domáce sójového latte a píšem vám tento blog post.Ani neviem o com tento príspevok bude, ale mám chuť písať, tak dúfam, že vás neunudim od nudy.

Som trochu nervózna, pretože po 2 týždňoch dovolenky je zajtra pondelok a môj prvý deň v práci. A určite to každý jeden z vás pozná, ako to je, keď nastupujete po dovolenke do práce.

Keďže môj priateľ pozeral jeho šport, ja som sa rozhodla vziať môjho malého Yorkieho Bailey a išli sme ku rieke na prechádzku. Bailey miluje vodu, plávať a dlhé vychádzky, takže sme všetko skombinovali do jedného :)

kT5LKgYSUHky_3_i0sgi.jpeg
gAP3MK1Nlj6JgobhAgdZ.jpeg
LFcWQHmyvKilyF43w4UE.jpeg

A keďže bol strašne, ale strašne teplý deň, tak nezabúdajte na dehydráciu.

Po dlhej krásnej prechádzke sme skončili na drinku v mojom obľúbenom veganskom podniku na mojom obľúbenom nápoji „Zazvorovo-citrónová limonáda".

SKgYcY7jB79ffX4S35Xt.jpeg

Po ceste domov sme sa zastavili ešte na nákupe a šup domkov.

Milujem jednoduché a rýchle večere. Dneska sa podávali (a papám to často, lebo to milujem) loďky z rímskeho šalátu s roma paradajkami a k tomu brokolicový dip/pesto.

dPZ5IKsUNv3QETtZThbE.jpeg

Nedeľa ubehne strašne rýchlo a vždy mám pocit, že som neurobila nič schopného.

A zajtra je môj prvý deň v práci po 2 týždňoch dovolenky, tak som trochu nervózna, dúfam, že sa dobre vyspím. A hlavne dúfam, ze nezaspím. Aj napriek tomu, ze som si nadstavila asi 10 budíkov.

Tak drzte palce.

Akú nedel'u ste mali vy?


XOXO, DOMI